Všeobecná sestra pro domácí péči

Jméno/Firma
BonumFinem a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme agentura zajišťující zdravotní péči klientům v domácím prostředí i na domácí umělé plicní ventilaci v Praze a okolí. Hledáme do týmu všeobecných sester nové kolegyně pro práci na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

Práce všeobecné sestry pro domácí péči vyžaduje samostatnost, spolehlivost a organizační schopnosti, praxe u ventilovaných pacientů je výhodou.

Sestry jsou vybaveny pro práci v terénu služebním vozidlem, notebookem a zdravotními pomůckami, včetně pracovního oblečení.

Pacientům poskytujeme komplexní zdravotní péči, která je nastavena ošetřujícím lékařem dle aktuálního zdravotního stavu.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • vzdělání všeobecné sestry, případně další specializaci (pomaturitní specializační vzdělání, ARIP)
  •  řidičské oprávnění skupiny B
  • bezúhonnost

Výhodou, nikoliv podmínkou:

  • certifikace v oblasti cévkování mužů, péče o dlouhodobé vstupy, paliativní péče
  • praxe u ventilovaného lůžka (JIP, ARO)
  • ovládání programu CYGNUS

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenkový benefit
  • finanční odměny za kvalitu práce, nadstandardní výkony a čtvrtletní odměny
  • pracovní vybavení (oblečení s logem firmy), vozidlo, notebook

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou