Tavič – operátor ve strojní výrobě (až 240 Kč/hod)

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Přijmeme kolegy do strojní výroby na pozici TAVIČE/OPERÁTORA VÝROBY (30 km od Brna) s možností hrazeného ubytování.

Náplň práce:

  • příprava a vyžíhání skořepin pro odlévání dle technologických a licích předpisů
  • obsluha vakuové pece
  • kontrolování dodržování technologických postupů
  • manipulace s materiálem a polotovary potřebnými pro výrobní proces
  • správné manipulování se skořepinami, odlitky a filtry
  • dodržování technologických postupů
  • práce ve třísměnném provozu s volnými víkendy

Co od Vás očekáváme:

  • pečlivý přístup k práci, spolehlivost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • základní práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • jistotu zaměstnání na několik let
  • hrazené ubytování v blízkosti pracoviště
  • kariérní postup
  • zálohy ze mzdy
  • možnost přesčasových hodin
  • mzda až 240 Kč/hod (dle pracovního zařazení)

Vzhledem k zajištěném ubytování, tímto oslovujeme všechny uchazeče ze všech regionů ČR a SR. Těšíme se na spolupráci!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na ubytování