Full-stack developer

Jméno/Firma
Finte
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • Parkview, Pujmanové 1753/10a, 140 00 Praha 4

  • Práce na zkrácený úvazek

Náš tým

Jsme začínající startup v oblasti crowdfundingových investic. Na trhu jsme zatím půl roku, ale za tu dobu jsme hodně vyrostli. Ještě je ale před námi do vysněného cíle dlouhá cesta a tak hledáme někoho, kdo by s námi tuhle tuhle cestu šel a pomohl nám posunout firmu co nejdál a to hlavně po technické stránce.

Popis pracovní pozice

Hledáme zkušeného vývojáře, ideálně FULL STACK developera, který si převezme náš web po backendové stránce ale i po frontendové a spolu s product ownerem a grafikem doladí funkčnost automatických procesů na pozadí, ale zároveň dokáže web rozšířit o další stránky s vlastní logikou a zlepšit procesy, ale i vychytat vizuální bugy.

Co požadujeme?

  • zkušenosti s vývojem alespoň 3 roky

  • znalost Vue Nuxt

  • znalost Strapi

  • znalost Digital Ocean

  • zkušenost s propojením e-mailových klientů do webu

  • analytické myšlení a schopnost interpretovat data

  • schopnost timemanagementu a prioritizace úkolů

  • samostatnost a profesionalitu

  • výhodou: znalost JavaScript

Co nabízíme?

  • fixní měsíční hodinová dotace

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • spolupráce formou ičo

  • možnost podílet se na vybudování firmy a tedy podíl na firmě formou ESOP

  • kanceláře v krásných prostorách ParkView či možnost práce z domova