Technický pracovník a řidič služebního motorového vozidla

Obvodní báňský úřad pro území Hlavního města Prahy a kraje Středočeského
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

Technický pracovník (80 % pracovní doby):

·         vykonávání funkce správce budovy Českého báňského úřadu;

·         navrhování změn v provozu technologií budovy Českého báňského úřadu za účelem dosažení úspor, vyhodnocování přiměřenosti spotřeby plynu, vody a elektřiny;

·         provádění nastavení režimu vytápění jednotlivých místností budovy Českého báňského úřadu;

·         provádění měsíčních odpisů fakturačních měřidel (plynoměr, vodoměr, elektroměr);

·         spolupráce s dodavatelskými firmami;

·         spolupráce na zajišťování údržbářských a pomocných prací v budově Českého báňského úřadu;

 Řidič služebního motorového vozidla (20 % pracovní doby):

·         řízení přiděleného služebního vozidla, provádění jeho denního ošetření, provádění běžné údržby;

·         zajišťování zásobování materiálem.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou;

·         řidičský průkaz skupiny B;

·         dobré analytické a komunikativní schopnosti;

·         schopnost týmové spolupráce;

·         samostatnost, systematičnost a schopnost řešit problémy;

·         pečlivost a spolehlivost;

  • ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem;

  • trestní bezúhonnost;

  • dosažení věku 18 let;

  • plnou svéprávnost;

  • potřebnou zdravotní způsobilost.

 Nabízíme:

·         tarifní plat v 8. platové třídě + osobní ohodnocení + mimořádné finanční odměny; motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci;

·         získání praktických zkušeností, profesní růst a rozvoj odborných znalostí;

·         30 dnů volna;

·         stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění nebo příspěvek na životní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím;

·         práce v centru Prahy (Praha 1, Kozí 4).

 Termín nástupu: 1. prosinec 2024 nebo dle dohody