Technik - servisní mechanik (m/ž)

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

GLENTOR s.r.o.

Naše společnost vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Náplň práce:

  • výroba a opravy vysokotlakých hydraulických hadic v dílenském provozu i v terénu

  • prodej hydraulického příslušenství - armatury, koncovky, rychlospojky, manometry apod.

  • zaškolení provedeme

  • denní kontakt se zahraničními obchodními partnery

Požadujeme:

  • vzdělání strojírenského zaměření (SO, USO)

  • praxe v oboru hydraulické systémy - výhodou

  • znalost AJ nebo NJ - výhodou

  • podmínkou znalost práce na PC (MS Office) + řidičský průkaz sk. B

  • samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem

  • praxe v obchodní činnosti - vítána

Nabízíme:

  • po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy

  • perspektivu trvalého odborného a profesního růstu

  • konkurenční mzdové podmínky

Místo práce: Praha - Hostivař

Termín nástupu: možno ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze možnost "Odpovědět" nebo tel. 602 702 700.