SKLADNÍK ADMINISTRÁTOR

Jméno/Firma
Kooperativa vod družstvo
Pracoviště
Uhlířské Janovice
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme stabilní firma s dlouholetou tradicí ve výrobě ocelových stožárů a zárubní. Přijmeme skladníka administrátora do našeho týmu, jehož úkolem bude manipulace s materiálem a hotovými výrobky pomocí VZV.

Místo pracoviště: Uhlířské Janovice

Pracovní náplň:

  • Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů.

  • Ukládání, kontrola a skladování zboží.

  • Kontrola kvality u přijímaného a skladovaného zboží.

  • Vyskladnění a vychystání zboží.

  • Expedice zboží.

  • Nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor.

  • Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení.

Požadavky:

  • SOŠ

  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní firmě výhodou

  • ŘP. sk. B výhodou

  • Oprávnění na VZV výhodou

  • Samostatnost, pečlivost, smysl pro pořádek

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

  • Práce na plný úvazek

  • Termín nástupu - ihned

  • Práce v jednosměnném provozu Po - Pá 6:30-15:00 (víkendy a svátky volné)5 týdnů dovolené

  • Stravenkový paušál 100 Kč/den

  • 13. plat

  • Služební telefon

Nástup

Možný ihned. Životopis zasílejte na níže uvedenou adresu. Zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat dle nařízení GDPR.

Kontakt

Personální oddělení: Ing. Ivana Burešová, telefon: 605 264 435, e-mail: personalni@kooperativa-vod.cz