Elektrotechnik - mzda až 60 000 Kč/měsíc (m/ž)

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Hradec Králové
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro úspěšnou rostoucí společnost, která vyvíjí a vyrábí unikátní elektronická zařízení pro energetický sektor hledáme elektrotechnika. Nový člověk posílí tým zkušených odborníků, kteří pracují na testování a vývoji produktů.

Náplň práce:

  • testování zařízení

  • modifikace zařízení dle požadavků zákazníka

  • práce se softwarem elektroměrů

  • aktualizace technické dokumentace

  • spolupráce na vývoji nových modelů

Požadujeme:

  • SŠ/USO vzdělání - slaboproudá elektrotechnika

  • praxe na podobné pozici min. 2 roky

  • osvědčení o odborné způsobilosti: osoba znalá pro samostatnou činnost - „elektrotechnik“ (§ 19 zákona + § 6 NV)

  • znalost anglického jazyka minimálně na mírně pokročilé úrovni

  • manuální zručnost - zkušenost s pájením součástek na plošné spoje

  • znalost práce na PC - uživatelská znalost MS Office

  • výhodou je alespoň základní znalost některého programovacího jazyka

  • ochota k dalšímu odbornému vzdělávání v oblasti měření a bezdrátové komunikace

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné firmy

  • práci v menším týmu odborníků

  • flexibilní pracovní režim

  • velkou podporu zaměstnavatele při dalším odborném růstu

  • individuální jazykové kurzy

  • nadstandardní mzda a štědrý roční bonus

Termín nástupu: ihned / dle dohody