SVÁŘEČ (37- 47.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máš už nějakou praxi se svářením? Vyznáš se v technické dokumentaci a nebaví tě práce v noci? Přidej se k nám do týmu! Hledáme šikovné svářeče do moderního prostředí.

Náplň práce:

* Svařování dle technické dokumentace
* Opracování a příprava ocelových dílců do automobilového průmyslu
* Kompletace a sestavení částí výrobku dohromady

Co od Vás očekáváme:

* SOU technického směru
* Praxe se svářením metodou CO2, nebo MIG MAG
* Orientace v technické dokumentaci
* Ochota práce na 2 směny (ranní a odpolední)
* Státní svářečská zkouška je výraznou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pracovní doba pouze 7,5 h
* Bonusy k výplatě navíc
* Pravidelné každoroční navyšování mezd
* Stabilní firma s možností karierního růstu
* 25 dnů volna
* Závodní stravování a stravenky
* Pěkný příspěvek na dopravu
* Penzijní připojištění

* Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu