VÝROBNÍ SEŘIZOVAČ (až 40.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste vyučen/a v technickém oboru případně již máte zkušenosti se seřizováním nebo údržbou linek či CNC strojů? Máte nadšení pro techniku a orientujete se v technické dokumentaci? Chcete být součástí perspektivní mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Celosvětová výrobní společnost působící v oblasti automotive přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

* Zajišťování plynulého chodu výrobních linek
* Vedení dokumentace o údržbě a funkci zařízení
* Provádění preventivní údržby
* Informování o potřebě náhradních dílů a vedení odpisů

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ technického zaměření
* Praxi na pozici seřizovače výhodou
* Ochotu pracovat ve směnném provozu
* Znalost programováni CNC výhodou
* Orientace v technické dokumentaci výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Možnost využít svozovou dopravu z Prahy
* Příspěvek na stravování, závodní kantýnu
* Příspěvek na penzijní připojištění

* Lokalita: Praha-východ (15 minut od Černého Mostu/Letňan)
* Datum nástupu: IHNED/dle domluvy

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště