PRODUKTOVÝ MANAŽER JUNIOR (35-45.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Zajímá vás oblast elektroniky a produktový management? Bavilo by Vás mít na starosti produktové portfolio a vyhledávat nové produkty? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Česká obchodní společnost a distributor spotřební elektroniky hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

* Obchodní komunikace se zahraničními výrobci
* Správa produktového portfolia
* Výběr nejvhodnějších produktů pro český trh
* Testování nových výrobků
* Monitoring a vyjednávání cen
* Spolupráce s marketingovým oddělením

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání
* Zájem o oblast elektroniky
* Pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
* Dobré komunikační dovednosti

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Sick days
* Příspěvek na stravování
* Penzijní připojištění

* Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
* Místo výkonu práce: Praha 9

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění