Sanitářka Praha 9

Jméno/Firma
My Best Care
Pracoviště
Praha
Úvazek
Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Pobočka: Praha 9 - Vysočany

Úvazek: DDP

Nástup možný: IHNED

NABÍZÍME

  • Práci v novém, moderním prostředí a přátelském kolektivu

  • Zázemí silné a stabilní společnosti

  • Nadstandardní platové ohodnocení

  • Zákroky zdarma pro Vás a Vaše rodinné příslušníky

  • Pravidelné vzdělávání, školení

  • Přátelský kolektiv, který se vzájemně podporuje

  • Příspěvek na stravu, káva a čaj k dispozici na pracovišti

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava a servírování stravy a nápojů klientům

  • Úklid a úprava pracovního prostřední

  • Převoz klientů z operačních sálů

  • Úklid operačního sálu po výkonu, odnášení biologického materiálu

POŽADUJEME

  • Spolehlivost

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Příjemné a milé vystupování

  • Schopnost samostatně pracovat a „pečovat o náročnou klientelu“

  • Znalost světového jazyka výhodou

Pokud máte o danou pozici zájem pošlete nám prosím strukturovaný životopis na email radka.gezova@mybestcare.cz.