Grafik

Jméno/Firma
C & K člen skupiny AUTO UH a.s. - TOYOTA Uherské Hradiště
Pracoviště
Uherské Hradiště
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Lokalita: Uherské Hradiště

Typ úvazku: Plný úvazek

Kontakt: chalupa@autouh.cz

Náplň práce:

  • samostatná práce na návrzích a grafickém zpracování tiskovin a propagačních materiálů

  • spolupráce při tvorbě videí (střih, animace apod.)

  • příprava finálních materiálů k tisku

  • polep vozidel (loga, texty)

Požadujeme:

  • znalost grafických programů InDesign, Photoshop, Illustrator

  • praxe v oboru minimálně 2 roky

  • zájem o grafický design, tvůrčí přístup, kreativitu a zodpovědnost

Nabízíme:

  • moderní pracoviště s mladým kolektivem

  • finanční ohodnocení dle vašich zkušeností

  • bonusy ke mzdě

  • možnost kariérního růstu, školení, vzdělávání

  • firemní stravování za dotovanou cenu

  • zvýhodněná hodinová sazba práce při opravě vozidla

  • možnost zapůjčení vozidla pro významné životní události

  • zvýhodněná cena nového, předváděcího či ojetého vozidla (1 vozidlo za rok na zaměstnance)

  • zvýhodněné ceny na zboží z AUTO UH - příslušenství, pneu, apod.

Zaujala vás tato pozice? No tak to je skvělé! Pošlete nám životopis a domluvíme si pohovor!