CNC karuselář - mzda až 43.300,-Kč čistého měsíčně + ubytování STSL544

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáte práci v malé firmě, kde neplatí složitá byrokracie a kde se věci řeší přímo a rychle? Máte-li chuť na změnu a toužíte po pracovním prostředí, kde je Váš názor skutečně důležitý, pak jste na správném místě!

Nabízíme:

  • Měsíční čistá mzda až 43.300,- Kč včetně diet (fond prac. doby)

  • Denní diety 396- Kč

  • Zajištěné ubytování

  • Dvousměnný provoz

  • Příspěvek na jízdné 1.000,- Kč

  • Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury

  • Možnost týdenní finanční zálohy

  • Možnost přesčasů

  • Možnost práce na turnusy

  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!

  • Práce na plný úvazek, pracovní smlouva nebo možnost na IČO

  • Stabilní zaměstnání v rodinné firmě

  • Práce v moderním prostředí

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC Karusel SKIQ 12

Požadujeme:

  • Praxi na podobné pozici min. 3 roky

  • Zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Znalost používání měřidel

Směny: Ranní - Odpolední, možnost přesčasů