Operátor ve výrobě - jednoduchá práce + ubytování zdarma ED753

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáte zajímavou práci? Pokud milujete auta, jste manuálně zruční, pak je tato pozice pro vás!

Práce s ubytováním! Muži, ženy, páry! Nástup možný ihned!

Nabízíme:

  • Čistá měsíční mzda 26.200, -- Kč včetně prémií a diet

  • Denní diety 153,-- Kč

  • Osobní ohodnocení

  • Nadstandartní příplatky za noční směnu

  • 20 dní dovolené

  • Zajištěné ubytování zdarma blízko pracoviště

  • 8 a 12 hod. směny dle domluvy

  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

  • Možnost finanční zálohy

  • Možnost přesčasů

  • Možnost kariérního růstu

Pracovní náplň:

  • Obsluha automatických /poloautomatických strojů a zařízení

  • Dodržování výrobních plánů, technologických postupů a předpisů kvality

  • Obsluha výrobních strojů

  • Kontrola výrobků

  • Měření posuvným měřítkem

Požadujeme:

  • Manuální zručnost

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Klikněte na "Odpovědět na nabídku" nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.