Svářeč EN - měsíční čistá mzda 43.700,- Kč + ubytování DAT756

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme nadšené svářeče CO2 na hlavní pracovní poměr, kteří mají zkušenosti v této oblasti a disponují svářečským průkazem. Pokud jste to právě Vy, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Nabízíme práci s ubytováním a volnými víkendy!

Nabízíme:

  • - Měsíční čistá mzda až 43.700,- Kč včetně diet a příplatků

  • - Denní diety 333,- Kč

  • - Příplatek za odpolední a noční směny, pracovní prostředí

  • - Zajištěné ubytování

  • - 25 dní dovolené

  • - Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně

  • - Víkendy volné

  • - Firemní restaurace

  • - Možnost týdenních záloh

  • - Možnost přesčasů

  • - Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000 Kč!

  • - Možnost kariérního růstu

  • - Stabilní zaměstnání

Pracovní náplň:

  • - Svařování metodou CO2

Požadujeme:

  • - Praxi na obdobné pozici

  • - Svářečský průkaz EN