Řidič dodávky - rozvoz přírodní pramenité vody v 18,9l barelech

Jméno/Firma
zdravavoda.cz, s.r.o.
Pracoviště
Uherský Brod
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Hledáme nové kolegy do týmu!

Specializujeme se na rozvoz přírodní pramenité vody a údržbu výdejníků. Pojďte s námi zajišťovat pitný režim po celé ČR a SK.

Řidič pro rozvoz vody ve Zlínském kraji, nakládka Uherský Brod nebo Vizovice

Co vás čeká?

- Rozvoz 18,9l barelů přírodní pramenité vody.

- Pečlivé doručení až ke dveřím našich zákazníku.

Co požadujeme?

- Řidičský průkaz sk. B.

- Fyzická zdatnost a chuť do práce.

Co nabízíme?

Přátelský kolektiv a stabilní pracovní prostředí.

Skvělou práci na čerstvém vzduchu

Odměna dle vykonané práce — čím více úsilí, tím větší odměna!

Nástup možný ihned!

Zaujala vás některá z našich pozic? Pište na franek@zdravavoda.cz nebo volejte na 775562231

Těšíme se na vás!

Pokud nám pomůžeš najít kolegu, tak máš od nás víkend na chalupě v Západních Tatrách. Tak neváhej a sdílej.

Ali

www.vodamarket.cz

www.zdravavoda.cz

www.palcovka.cz