Cenař kalkulant/ka pro zemní práce, demolice a inženýrské sítě

Jméno/Firma
APB - Plzeň, a.s.
Pracoviště
Losiná
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

pracovní pozice: Cenař kalkulant/ka

pracoviště: Losiná, Plzeň město

vzdělání: SŠ, VŠ stavebního směru

praxe: praxe výhodou

další odbornost: znalost rozpočtového programu Kros výhodou, ne podmínkou

jazyky: AJ

řidičský průkaz: sk B

nástupní termín: dle domluvy

nabízíme

  • stabilní zázemí v ryze české firmě s možností podílet se na zajímavých projektech, smlouva na HPP na dobu neurčitou, moderní pracovní prostředí, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, odborné zaškolení, podpora profesního a osobního rozvoje, výuka anglického jazyka přímo na pracovišti, nadstandardní mzdu odpovídající zkušenostem, bonusové odměny, zaměstnanecké výhody, účast na firemních společenských akcích, odměna za doporučení nového zaměstnance,  závodní stravování

požadujeme

  • časovou flexibilitu, příjemné vystupování, znalost stavební výkresové dokumentace, organizační a komunikativní schopnosti

náplň práce

  • zpracování cenové nabídky, příprava rozpočtu materiálu, jednání se zákazníkem, spolupráce při průběhu realizace díla

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám profesní životopis prostřednictvím níže uvedeného formuláře. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do naší firmy, dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Tento souhlas je udělován na dobu 1 roku. Máte právo jej před uplynutím této doby odvolat.

Odvolání je možné provést písemně doručením prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu personalista@apb-plzen.cz nebo zaslat písemně na adresu sídla firmy.