Asistent/ka prodejního oddělení

Jméno/Firma
HESTI, spol. s r. o.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Obchodní společnost s více než 30ti letou tradicí hledá nového kolegu/kolegyni.

Jsme firma, která se zabývá prodejem a servisem užitkových, nákladních vozidel a návěsů. Máme širokou síť po celé ČR a jsme největší v tomto oboru. Hledáme komunikativního, kreativního kolegu/kolegyni s obchodním vystupováním pro pobočku Praha - západ.

Náplň práce:

  • • koordinace prodeje vozidel pro celou prodejní síť ČR,

  • • přímá spolupráce s obchodními zástupci,

  • • komunikace se zákazníky,

  • • zpracování hlášení pro vedení,

  • • administrativa,

  • • správa databáze,

  • • vedení prodejní agendy.

Požadujeme: • znalost práce na PC - základní, • zkušenost s prodejní činností vítána, • ochota učit se novým věcem, • pracovní nasazení, • časová flexibilita, • příjemné vystupování.

Nabízíme: • možnost finančního i pracovního růstu, • práci na HPP, • zázemí stabilní společnosti, • zajímavé mzdové ohodnocení, po zapracování fixní mzda + prémie, • průběžné vzdělávání v rámci firmy, • mobil, NTB.

HESTI Praha - Prodej

40 000 - 50 000 Kč