Lékař/ka dětské kardiologie - Praha

Jméno/Firma
MAPO Group a.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

  • Zdravotnictví

  • Lékař/ka dětské kardiologie - Praha

  • Region: Praha

Prestižní klinické centrum v Praze hledá zkušeného lékaře v oboru dětské kardiologie. Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat s moderními diagnostickými a léčebnými metodami, v prostředí špičkově vybaveného zdravotnického zařízení zaměřeného na komplexní péči o kardiologické pacienty dětského věku.

Náplň práce:

  • Komplexní diagnostika a léčba vrozených a získaných srdečních vad: Včetně echokardiografie, EKG, holterovského monitorování a dalších neinvazivních metod.

  • Řízení léčby srdečního selhání a arytmií: Plánování konzervativní léčby i příprava pacientů na chirurgické zákroky ve spolupráci s dětskými kardiochirurgy.

  • Monitorování pacientů po zákrocích a zajišťování dlouhodobého sledování pacientů s chronickými onemocněními.

  • Edukace rodičů a pacientů: Informování rodin o zdravotním stavu dítěte, léčebných možnostech a preventivních opatřeních.

  • Účast na odborných konferencích a vzdělávacích aktivitách: Rozšiřování svých znalostí o nejnovější trendy a postupy v dětské kardiologii.

Požadavky:

  • Odborná způsobilost v oboru dětské kardiologie: Platné osvědčení dle zákona č. 95/2004 Sb. a licence ČLK pro výkon lékařského povolání.

  • Minimálně 3 roky klinické praxe v oboru dětské kardiologie.

  • Zkušenosti s neinvazivními kardiologickými vyšetřeními: Echokardiografie, EKG, a další monitorovací metody.

  • Znalosti léčby vrozených a získaných srdečních onemocnění: Zkušenosti s konzervativní i intervenční léčbou.

  • Výborné komunikační a empatické dovednosti: Schopnost citlivě komunikovat s dětskými pacienty a jejich rodiči.

  • Schopnost pracovat v multidisciplinárním týmu: Efektivní spolupráce s dalšími lékaři, sestrami a zdravotnickým personálem.

  • Znalost anglického jazyka na odborné úrovni výhodou (pro účast na mezinárodních školeních a konferencích).

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou: S možností plného nebo částečného úvazku.

  • Konkurenční platové ohodnocení, reflektující vaše zkušenosti a kvalifikaci.

  • Práce v moderně vybavené klinice: S přístupem k nejnovějším diagnostickým a léčebným technologiím.

  • Podpora dalšího vzdělávání a odborného růstu: Účast na domácích i mezinárodních školeních, kongresech a odborných seminářích.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké výhody.

  • Přátelské a profesionální pracovní prostředí, s podporou zkušeného týmu odborníků.

Zaujali jsme Vás? Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení e-mailem: kariera@mapogroup.cz nebo nás kontaktujte formou soc. sítí