Mistr výroby | Mezinárodní firma!

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Blansko
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost, jež je výrobcem pěnokeramických filtrů s vedoucím postavením na globálním trhu, hledá zkušeného Mistra výroby! Výroba firmy je z velké části automatizovaná a robotizovaná, a do těchto technologií bude i nadále investovat. Společnost poskytuje pokroková technická řešení zaměřená na zvýšení produktivity a efektivity pro zákazníky z různých průmyslových odvětví, jako je výroba a zpracování hliníku, skla nebo izolačních materiálů.

Popis pozice:

  • Řízení a koordinace výrobního týmu
  • Zajištění dodržování bezpečnosti a kvality
  • Organizace denních výrobních aktivit
  • Příprava reportů a účast na poradách

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s vedením týmu ve výrobě
  • Vzdělání technického směru (min. SŠ)
  • Schopnost řešit neočekávané situace

Nabízíme:

  • Možnost navýšení mzdy po zapracování
  • Týden dovolené navíc a benefitní karta
  • Finanční odměny po roce ve firmě
  • Závodní stravování a výhodné mobilní tarify
  • Možnost nadpracování hodin
  • A další!

Pokud Vás pozice zaujala pošlete mi svůj životopis přes tlačítko "odpovědět" nebo mi jej zašlete přímo na email e-mail přes odpovědní formulář. Budu se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie