Strojní Konstruktér/ka

Jméno/Firma
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme mezinárodní výrobní společnost zabývající se výrobou skladovacích zařízení a pojízdných regálových systémů, která působí na trhu již 30 let a dodává technologie do celého světa! Naší specializací je rozvoj vertikálních skladovacích technologií a automatizace manipulací ve skladech.
Více informací o naší firmě a volných pracovních místech naleznete zde: https://www.kredit.cz

Náplň práce:

Do týmu STROJNÍCH KONSTRUKTÉRŮ hledáme nového kolegu/kolegyni na zpracovávání návrhů ocelových konstrukcí se specializací na skladovací zařízení, tzv.TOWERS (ke zhlédnutí na našich stránkách https://www.kredit.cz/products/metal-sheet-tower

Náplní Vaší práce bude:

  • zpracování technické dokumentace a konstrukce vertikálních pojízdných skladovacích zařízení v programu Autodesk Inventor
  • spolupráce s výrobou a dalšími odděleními – zpracování a evidence výrobní dokumentace

Co od Vás očekáváme:

Jaké znalosti a dovednosti u Vás uvítáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s tvorbou 3D modelů (Inventor, případně Solidworks, Autodesk Vault ad.)
  • zodpovědnost, samostatnost, kreativní myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

Co vám nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu,možnost nadpracovat si hodiny
  • dotované firemní stravování za 35 Kč
  • kurz anglického a španělského jazyka v pracovní době
  • finanční odměny za pracovní a životní jubilea a za zlepšovatelské návrhy
  • vánoční bonusy, mimořádné odměny, firemní akce
  • volnočasové aktivity pro zaměstnance a jejich rodiny
  • výhodný telefonní tarif

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště