Asistentka do oddělení finalizace

Jméno/Firma
Geus okna a.s.
Pracoviště
Kralupy nad Vltavou
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme přední český výrobce oken s více než 30 lety zkušeností na trhu. Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních, energeticky účinných a esteticky přitažlivých oken, která přinášejí komfort a styl do každého domova. Naše produkty jsou výsledkem nejnovějších technologií a inovací, díky čemuž zajišťujeme maximální spokojenost našich zákazníků. Nabízíme individuální přístup, odborné poradenství a profesionální montáž.

Náplň práce:

  • Koordinace denních aktivit oddělení finalizace zakázek
  • Příprava a správa dokumentace
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Organizace schůzek a jednání
  • Zajišťování materiálů a pomůcek pro pracovníky montáže
  • Aktualizace a správa databází
  • Další administrativní a organizační úkoly dle potřeb oddělení

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Předchozí zkušenost na podobné pozici výhodou
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (stravenky, firemní akce, atd.)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště