Lékař/Ka Na Oddělení Ldn

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Ústí nad Orlicí
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte chuť pomáhat lidem v těžkých obdobích jejich života a podílet se na jejich návratu k lepšímu zdravotnímu stavu? Do zdravotnického zařízení hledáme lékař/ku na oddělení LDN, jenž bude zajišťovat kvalitní zdravotní péči pacientům.

Do moderního zdravotnického zařízení hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

LÉKAŘ/KA NA ODDĚLENÍ LDN

Náplň práce:

* Poskytování komplexní lékařské péče o pacienty
* Řízení léčebného procesu
* Sledování zdravotního stavu pacientů
* Zajišťování kvality a bezpečnosti péče
* Konzultace s rodinnými příslušníky pacientů

Co od Vás očekáváme:

* VŠ vzdělání v oboru lékařství
* Atestace v oboru interní medicíny, geriatrie nebo jiné příbuzné oblasti výhodou
* Vhodné i pro lékaře/lékařky bez atestace případně absolventy se zájmem o obor následné a dlouhodobé péče
* Empatický přístup, organizovanost, komunikativnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Moderním zdravotnické prostředí
* Nadstandartní platové podmínky
* Možnost dalšího vzdělávání
* Profesní růst
* Možnost zajištění ubytování
* Benefitní program

* Lokalitu: okres Ústí nad Orlicí

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště