Pomocný stavbyvedoucí, 50 - 100 000 Kč, Vysoké Mýto

Jméno/Firma
MIKUPEX TRADE s.r.o.
Pracoviště
Vysoké Mýto
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Odbornost, zkušenost a praxe spol. MIKUPEX TRADE s.r.o. je postavena na více než 25ti leté kontinuální praxi na trhu práce v ČR. Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomáháme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

O nás

Profil firmy:

Pro našeho klienta, zabývajícího se komplexním řešením staveb (likvidace odpadů, doprava, zemní práce apod.) hledáme pro koordinaci a dohled nad úsekem stavby dálnice D35 Džbánov - Vysoké Mýto vhodné kandidáty na pracovní pozici pomocný stavbyvedoucí.

Aktivně hledáte zaměstnání, nebo zvažujete jeho změnu?

Kromě zajímavého mzdového ohodnocení nabízíme především stabilní a zajímavou práci ve velmi dobrém pracovním týmu, a možnost zajímavého profesního a odborného růstu v rámci společnosti.

Zareagujte, rádi si i s Vámi o možnosti práce popovídáme.

Co budete dělat ?

- koordinovat a řídit stavební práce a subdodávky + kontrolovat kvalitu provedení stavby
- odpovídat za plnění termínů, koordinovat dopravce, komunikovat s řidiči
- účastnit se kontrolních dnů, reportovat vedení firmy ohledně chodu stavby

Očekáváme:

- chuť pracovat na této pracovní pozici a ochotu a chuť učit se