Mistr na údržbě (až 50.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Semily
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáme nového kolegu, který si dokáže vytvořit přirozenou autoritu a prostředí ve strojírenství mu není cizí. Pokud se dokážete samostatně rozhodovat a máte vztah k technice a strojům, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
MISTR NA ÚDRŽBĚ (40 - 55.000 KČ)

Pracovní náplň:

  • Organizovat opravy a zajišťovat náhradní díly s podporou ostatních oddělení
  • Plánovat a řídit rozsáhlé opravy, roční kontroly a preventivní údržbu
  • Správa spotřeby náhradních dílů
  • Sledování termínu a plánu oprav
  • Komunikace s interními i externími partnery
  • Rozdělovat a řídit práce včetně kontroly jejich provedení

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ technického směru (mechanika/elektro)
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • Alespoň 2 roky praxe ve strojírenství
  • Schopnost efektivního a samostatného rozhodování
  • Férové jednání
  • Zkušenosti z údržby VÝHODOU

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13 plat
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/premie

  • Lokalita: Semily

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště