Security operátor velínu 212,-/h Praha

Jméno/Firma
PRO SECURITY SE
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme důkladného a spolehlivého Operátora dohledového centra PCO, který se připojí k našemu rostoucímu týmu.

V této roli budete sledovat a analyzovat naše kamerové a bezpečnostní systémy, reagovat na bezpečnostní události.

Jsme zaměstnavatel zastávající rovné příležitosti, a tak vítáme žádosti od všech kvalifikovaných kandidátů.

Náplň práce:

  • Vzdáleny monitoring objektů skrze CCTV
  • Reagování na výstrahy a incidenty, a jejich dokumentace
  • Poskytování technické podpory a spolupráce s výjezdovými týmy
  • Podávání zpráv a zlepšování bezpečnostních protokolů
  • Nastavování a editace bezpečnostních zón

Co od Vás očekáváme:

  • Schopnost práce ve směnném provozu
  • Schopnost rychle reagovat na situace
  • Dobrá znalost práce na počítači
  • Odolnost vůči stresu
  • Vynikající komunikační dovednosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní ohodnocení 212 Kč/h
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Možnost uplatnění cizích jazyků
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový přístup
  • Vyplácení záloh / výplaty po směně za nárazové akce

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště