Administrátor/ka, podpora týmu, Praha 5 - Košíře, 40-50 000 Kč

Jméno/Firma
MIKUPEX TRADE s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Odbornost, zkušenost a praxe spol. MIKUPEX TRADE s.r.o. je postavena na více než 25ti leté kontinuální praxi na trhu práce v ČR. Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomáháme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

O nás

Profil firmy:

Pro našeho klienta, zabývajícího se odpadovým hospodářstvím a pomocí velkým nadnárodním firmám, developerským společnostem i středním podnikům s komplexním řešením staveb (likvidace odpadů, doprava, zemní práce apod.) hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Administrátor/ka, podpora týmu.

Aktivně hledáte zaměstnání, nebo zvažujete jeho změnu?

Kromě zajímavého mzdového ohodnocení nabízíme především stabilní a zajímavou práci ve velmi dobrém pracovním týmu, a možnost zajímavého profesního a odborného růstu v rámci společnosti.

Pozice je vhodná zejména pro pečlivé, samostatné a iniciativní kandidáty/ky s velmi dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi.

Zareagujte, rádi si i s Vámi o možnosti práce popovídáme.

Co budete dělat ?

- Administrativní podporu:
    - příprava veškerých podkladů pro fakturaci + příprava podkladů pro mzdovou účetní
    - evidenci kontaktů, správu dokumentů, zajištění organizačních záležitostí
    - podporu pro tým obchodních zástupců, asistence při přípravě obchodních schůzek, zajištění potřebných materiálů a organizace cest
- Kontrolu dopravců převážející odpady společnosti, evidence odpadů, tvorba potvrzení o převzetí odpadů.
- Dohled nad pojištěním vozidel, sjednání pojistných smluv.

Očekáváme:

- min. SŠ vzdělání, praxi v administrativě
- samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost
- schopnost pracovat pod tlakem, časovou flexibilitu
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- aktivní znalost práce na PC (MS OFFICE - WORD, EXCEL)
- zkušenost z firmy zabývající se odpadovým hospodářstvím - výhodou, ne podmínkou
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Co Vám můžeme nabídnout:

- pracovní poměr ve stabilní, zavedené a rostoucí společnosti, s pracovištěm na Praze 5 - Košířích - Business Park Košíře
- možnost zajímavého profesního a osobního růstu
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- zajímavé a motivující mzdové ohodnocení - cca 40 - 50 000 Kč (dle zkušeností a praxe) + odměny
- flexibilní rozvržení pracovní doby, možnost občasného home-office, mobilní telefon apod.

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy