Vedoucí prodejny Praha

Jméno/Firma
Gardners - Prodejna
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Dělejte svou prací radost ostatním!

Gardners pučí, vzkvétá, roste, a proto do naší džungle hledáme nové posily. Momentálně do týmu potřebujeme někoho šikovného na pozici vedoucího prodejny v Praze. Prioritou je pro nás nadšení pro věc, pracovitost a poctivost. Pokud máte zájem o netradiční práci v zeleném prostředí, neváhejte číst dál!

Jaká bude náplň práce

  • zajištění bezproblémového chodu prodejny

  • obsluha zákazníků a odborné poradenství

  • koordinace činností spojených s příjmem zboží

  • organizace brigádníků

  • manuální přesuny zboží, úklid

  • péče o rostliny a výrobky

  • výroba produktů (kokedamy, skleněná terária, obrazy z rostlin apod.)

  • další drobné práce dle potřeby

Jak si vás představujeme

  • praxe v oblasti osobního prodeje (práce v zahradnictví, květinářství, zkušenosti s prodejem apod. výhodou)

  • dobré organizační a komunikační schopnosti

  • alespoň základní znalost rostlin je podmínkou, zbytek se dá časem naučit

  • určitá fyzická zdatnost je výhodou

  • zodpovědnost a chuť učit se novým věcem, u nás se vše mění raketovou rychlostí

  • samostatné myšlení, spolehlivost, proaktivní a systematický přístup

  • být zapálený pro věc

  • anglický jazyk není nutností

Co nabízíme a proč vám u nás bude dobře

  • nástup říjen 2024, HPP

  • odpovídající platové ohodnocení

  • směny dle otevírací doby obchodu

  • různorodá práce v mladém kolektivu

  • možnost naučit se vše kolem pěstování pokojovek a výroby rostlinných dekorací

  • dostanete prostor pro ovlivňování dění ve firmě (náměty na nové produkty, služby atd.)

  • příspěvek na Multisport kartu

  • setkání mimo kancelář u dobrého jídla a pití nebo na společné snídani

  • zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment

  • máme přátelský kolektiv, o který pečujeme se stejnou láskou jako o naše rostliny - přečtěte si o nás více.

CV a pár slov posílejte na jobs@gardners.cz