EXPEDIENT/KA

Jméno/Firma
Van de Velde Packaging Unipap a.s.
Pracoviště
Býšť
Vytvořeno
10. 10. 2024

Společnost VAN DE VELDE PACKAGING UNIPAP a.s. hledá nového zaměstnance na pozici EXPEDINET/KA

Náplň práce:

  • • Koordinace, řízení a evidence nakládek a vykládek

  • • Tvorba dodacích listů, CMR pro přepravce

  • • Kontrola, evidence a archivace potvrzených dodacích listů

  • • Systémový příjem vratek/reklamací

  • • Kontrola systémového příjmu zboží/materiálu

  • • Správa vykládkových/nakládkových oken dodavatelů/odběratelů

  • • Distribuce rozpisu nakládek a rozpisu jízd předákovi skladu

  • • Tvorba hotovostních faktur + zodpovědnost za pokladnu

  • • Koordinace interních požadavků z různých oddělní

  • • Správa paletových kont dodavatele

  • • Uzamykání/odemykání bran v areálu

Požadujeme:

  • • SOU / SŠ

  • • Praxe ve skladu, expedici nebo logistice výhodou

  • • Práce v informačním systému, MS Office, mobilní terminál (čtečka čárových kódů)

  • • Ochota pracovat na 2 směny v kanceláři

  • • Zodpovědnost a pečlivost

  • • Logické myšlení

  • • Zvládání stresových situací

  • • Dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení smlouvy na neurčito po 1. roce

  • • Motivující hodinová mzda s placenými přesčasy

  • • Stravenkový paušál 108 Kč/odpracovaný den

  • • 3 free days po odpracovaném půl roce

  • • Káva na pracovišti zdarma

  • • Cafeterie po odpracovaném roce

  • • Zvýhodněné tankování na KM PRONA

  • • Akce pro zaměstnance

Pracoviště: Býšť (10 km z Hradce Králové, 15 km z Pardubic)

Nástup na tuto pozici možný dle dohody.

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu m.kunatova@vandeveldepackaging.com nebo volejte 702 085 461.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Van de Velde Packaging Unipap dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti, za účelem získání zaměstnání po dobu do odvolání Vašeho souhlasu.