KUMULOVANÁ FUNKCE PRACOVNICE/NÍK CIVILNÍHO ODDĚLENÍ A ZASTUPUJÍCÍ PRACOVNICE/NÍK SOUDNÍHO INFOCENTRA

Jméno/Firma
Okresní soud Praha - východ
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

-   příprava spisů k jednáním (jejich kompletace, příprava protokolů o jednání)

-   vede komplexní zajišťování agendy rejstříků soudu dle vnitřního kancelářského řádu

-   plnění dalších písemných pokynů soudce a asistenta soudce ve spisech (písemné či telefonické předvolávání účastníků k soudním jednáním, rozesílání soudních rozhodnutí, vyhotovování a rozesílání různých soudních vzorů účastníkům a dalším orgánům činným v civilním řízení apod.)

-    zajišťuje soustředění, vyhodnocování a poskytování informací veřejnosti, především účastníkům řízení, o aktuálním stavu řízení u soudu,

-    provádí vyznačování doložky právní moci a vykonatelnosti na stejnopisy rozhodnutí,

-     provádí zajišťování a předkládání spisů k nahlédnutí oprávněným osobám dle VKŘ,

-     zajišťuje pořizování fotokopií ze soudních spisů v souladu s VKŘ a za použití sazebníku zákona o soudních poplatcích.

-     plní ad hod zadané úkoly spojené s civilní agendou

Požadujeme:

-   středoškolské vzdělání s maturitou

-   trestní bezúhonnost

-   práce na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

-    počítačové znalosti podmínkou (každodenní práce v interním programu a MS Office - Word, Outlook)

-    dobrá znalost českého jazyka

-    odolnost vůči stresu

-     spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

-   Platové zařazení v 8 PT podle dosaženého vzdělání a praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Příloha č. 1, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (plat dle délky praxe v rozmezí od 20.130,- Kč do 29.520,-Kč), zvláštní příplatek, možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených pracovních výsledků

-   25 dní dovolené/ročně, 6 dní indispozičního volna/ročně, stravenkový paušál ve výši 115/denně, pružnou pracovní dobu, vzdělávání v rámci justiční akademie, zaškolení zkušenějším kolegou, příspěvek na produkty spoření na stáří 300,-Kč/měsíčně

Doplňující informace:

kontaktní údaje pro zasílání CV, e-mail: pklusackova@osoud.phav.justice.cz, tel.: +420 221 729 382

termín nástupu od 1.11.2024 nebo dle domluvy

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do strukturovaného životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).