Elektrikář (M/Ž) - Mzda 51 000 Kč - České Budějovice

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
České Budějovice
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Přijmeme do stávajícího týmu muže i ženy pro objekt BOSCH :

Náplň práce:

  • Pravidelná údržba elektroinstalace v rámci objektu

  • Provádění prohlídek a oprav na základě vypracovaných plánů

  • Činnosti spojené s běžnou údržbou budov

Požadavky:

  • Výuční list, ÚSO elektro

  • Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb

  • Praxe v oboru min. 3 roky

  • Znalost práce na PC

  • Zodpovědnost a samostatnost

  • Flexibilita

  • Ochota se vzdělávat v oboru

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 40 000 Kč

  • Mzdu 51 000 Kč po zapracování a nástupu na nepřetržitý provoz

  • Pracovní smlouvu na rok, poté na dobu neurčitou

  • Dovolenou 5 týdnů

  • Příspěvek na stravování

  • MultiSport kartu

  • Práci v profesionálním kolektivu v silné mezinárodní společnost

  • Zvýhodněné volání O2

  • Happy days

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Nástup ihned

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.