Velitel objektu – průmyslový areál v Plzni

Jméno/Firma
CENTR GROUP, a.s.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Dobrý den, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Velitel/Velitelka objektu do průmyslového areálu v Plzni na dvousměnný provoz. Nástup ihned. Předchozí zkušenosti na této pozici jsou vítány a výhodou.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Tel.č.: 705 878 522; 739 485 851 E-mail: marikova@centr.cz; personalista.praha@centr.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu www.centr.cz

Náplň práce:

· Řízení chodu směny a zabezpečení objektu

· Plánování směn a administrativa a s tím spojená

· Plnění zadaných úkolů

· Komunikace s provozním manažerem a s klientem

· Zajištění provozních náležitostí

Požadujeme:

· Trestní bezúhonnost

· Zdravotní způsobilost

· Certifikát „ Osvědčení kvalifikace Strážný“

· Zkušenost s vedením týmu lidí

· Technická zdatnost – práce s počítačem

· Ovládání EZS, EPS, CCTV

Nabízíme:

· Mzda: 150Kč/hod + odměna

· Práce na HPP i DPP

· Možnost kariérního růstu

· Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda

· Služební telefon

CENTR GROUP – SAFE WORLD INVEST s.r.o.

Na Příkopě 1096/19, Praha 1