Strojník TZB - chlazení

Jméno/Firma
Nemocnice Na Homolce
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • Plný úvazek

  • Jednosměnný provoz bez víkendů

Náplň práce:

  • Údržba systémů chlazení v Nemocnici Na Homolce

  • Oprávnění elektro výhodou

Požadavky:

  • Praxe v oboru

  • Svářecí průkaz na svařování/letování plamenem podmínkou

  • Technická a manuální zručnost

  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení

  • Motivující platové ohodnocení

  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj

  • 5 týdnů dovolené

  • Mimořádné placené zdravotní volno (4x sick day)

  • Příspěvky FKSP formou benefitní karty (dovolená, kultura, zdraví, sport apod.)

  • Příspěvky na penzijní spoření

  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

  • Multisport kartu

  • Relaxační centrum (bazén, sauna, lekce jógy)

  • Možnost parkování u objektu

  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance

  • Školku pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice

  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup:          Dohodou

Oddělení:       Odbor provozu