Osobní asistent/ka děkana fakulty 1. LF UK (zkrácený úvazek)

Jméno/Firma
1. lékařská fakulta - Univerzita Karlova
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Správa a řízení kalendáře děkana, plánování a organizace jeho schůzek a jednání.

  • Příprava podkladů na jednání, včetně vytváření dokumentů a prezentací.

  • Zápisy z jednání a jejich následná distribuce odpovědným osobám.

  • Spolupráce s týmem sekretariátu.

  • Řešení ad hoc úkolů dle pokynů děkana.

Očekávané dovednosti a schopnosti:

  • Práce je vhodná pro dynamickou, energickou a organizovanou osobnost.

  • Prokazatelná praxe na pozici asistenta/asistentky top managementu výhodou.

  • Absolutní spolehlivost a důvěra.

  • Schopnost multitaskingu a efektivního řízení několika úkolů současně.

  • Vynikající organizační a plánovací schopnosti.

  • Proaktivní přístup při řešení problémů a úkolů.

  • Profesionální komunikační dovednosti a schopnost efektivně komunikovat s různými úrovněmi vedení.

  • Schopnost pracovat přímo s děkanem, pečlivě spravovat jeho kalendář a připravovat jej na důležité schůzky a jednání.

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání (vysokoškolské vzdělání výhodou).

  • Výborné organizační a komunikační dovednosti.

  • Schopnost efektivně řídit čas a prioritizovat úkoly.

  • Dobrá znalost práce s počítačem (MS Office, emailová komunikace).

  • Znalost anglického jazyka.

Nabízíme:

  • Práce na úvazek 0,5 - 1,0 ve stabilním akademickém prostředí.

  • Flexibilní pracovní doba dle potřeb děkana.

  • Možnost být součástí profesionálního týmu sekretariátu fakulty.

  • Odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na elektronickou adresu: silvie.dvorakova@lf1.cuni.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.