Obchodní zástupce pro montáže Bruntál, ČR Montáže, Obchod

Jméno/Firma
WeldingPro Group s.r.o.
Pracoviště
Bruntál
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáte firmu, které záleží na kvalitě služeb, vztazích se zákazníky i spokojenosti zaměstnanců? Láká vás naskočit do rozjetého vlaku? Montážní divize WeldingPro Group s.r.o. tato očekávání splňuje. Náš obchodní ředitel k sobě na pobočku v Bruntále hledá kolegu, který bude posouvat obchod v ČR.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Obchodní jednání s klienty

  • Péče o stávající klienty a akvizice nových

  • Úzká spolupráce s obchodním ředitelem a ředitelem divize montáží

  • Komunikace s koordinátorem z backoffice

POŽADUJEME

  • Angažovanost a proaktivní přístup

  • Orientace na výsledek

  • Samostatnost a flexibilita

Výhodou

  • Praxe v oboru

NABÍZÍME

  • Nástup ihned

  • Spolupráce na ŽL (v případě zájmu i HPP)

  • Ohodnocení 35 000 Kč fix + provize

  • Práce z nové pobočky v Bruntále

  • Kolegialita a podpora silného zázemí celé naší skupiny

KONTAKT

Zakládáme si na férovém jednání s klienty, dodavateli, pracovníky i zaměstnanci. Ozvěte se přímo obchodnímu řediteli Ondrovi Červenkovi pro více informací. Telefon +420 608 467 872 nebo e-mail cervenka@weldingpro.cz.