Obchodní manažer

Jméno/Firma
Design studio PILOT
Pracoviště
Brno
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme nadšeného manažera pro řízení obchodního oddělení, nastavení obchodních strategií i cílů a udržování vztahů se zákazníky.

  • Máš v sobě obchodní potenciál?

  • Cítíš, že potřebuješ změnu?

  • Chceš se těšit na schůzky se spokojenými klienty?

Dělej s námi věci, které pomáhají firmám a podnikatelům.

Co můžeš čekat?

  • stálý plat a provize z prodeje

  • prodej služeb a produktů, které klientům reálně pomáhají

  • dobré zákaznické reference, protože děláme věci dobře a naši klienti to umí ocenit

  • plnou technickou a marketingovou podporu

  • služební auto, mobil, notebook

  • flexibilní pracovní dobu

  • vstupní zaškolení

  • firemní zasedací místnost pro jednání s klienty

  • možnost profesního i osobního růstu

  • přísun dobré kávy

  • práci na HPP nebo ŽL

Požadavky na uchazeče

  • komunikační schopnosti, argumentace a obchodní vyjednávání

  • kreativní myšlení

  • schopností aktivně naslouchat potřebám zákazníka

  • loajalita

  • řidičský průkaz sk. B

  • minimálně SŠ vzdělání

Pracovní náplň

  • tvorba a řízení obchodní strategie

  • plánování obchodních cílů

  • nastavení obchodních procesů

  • péče o nové a stávající klienty a udržování vztahů

  • propagace, prezentace a prodej služeb

  • identifikace nových obchodních příležitostí

  • uzavírání objednávek a související administrativa

  • příprava obchodních nabídek a prezentací

  • spolupráce s pracovníkem marketingu na plánování podpory prodeje a spolupráce s realizačním oddělením

  • postupné budování obchodního týmu

Zaujala Tě tato nabídka?

Máš-li zájem o spolupráci, tak nám napiš něco o sobě. Rádi se pak setkáme osobně.