Projektant Dopravních Staveb (35-50.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru Konstrukce a dopravní stavby a znalost programu AutoCAD? Chcete se podílet na zajímavých projektech a pracovat ve fajn kolektivu?

Tak neváhejte a zašlete mi životopis a pracujte jako:
PROJEKTANT DOPRAVNÍCH STAVEB (35-50.000 KČ)

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY VŠ

Náplň práce:

* zpracování projektové dokumentace ve všech stupních
* komunikace s investory
* komunikace s příslušnými orgány a úřady
* konzultace projektové dokumentace s vedoucím projektu
* práce ve 2D/3D projekčních programech

Co od Vás očekáváme:

* VŠ vzdělání stavebního směru - dopravní stavby
* Zkušenost s projektováním dopravních staveb - výhodou
* Znalost programu AutoCAD
* Znalost práce na PC
* Proaktivní přístup a chuť se rozvíjet

Co Vám můžeme nabídnout:

* Flexibilní pracovní dobu
* Bonusy a prémie
* Motivační ohodnocení
* Přátelský kolektiv
* Zajímavé projekty
* Nástup možný ihned

* Lokalitu: Brno

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí