⭕ Operátor výroby - Kralupy

Jméno/Firma
ProfesKontakt, s.r.o.
Pracoviště
Kralupy nad Vltavou
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česká personální a poradenská agentura a specializujeme se na výběr zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o práci i stávajícího personálu, outsourcing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé ČR. Pro naše mezinárodní klienty obsazujeme vysoce specializované pracovní pozice i mimo hranice ČR, tj. v PL, HU, A, SK.

O nás

Pro úspěšnou mezinárodní společnost, která působí v oblasti výroby, průmyslu, potravinářství či zdravotnictví, hledáme operátora výroby s pracovní dobou na 12hodinnové směny.

???? Pracovní náplň:

  • Budete pracovat ve výrobě různých druhů plynů
  • Zajistíte plynulý chod výroby
  • Budete pracovat v menším týmu zaměstnanců

???? Jak si představujeme ideálního kandidáta:

  • Máte SŠ vzdělání
  • Máte zkušenost na obdobné pozici v oblasti strojírenství, výroby, průmyslu - výhodou
  • Jste technicky a manuálně zruční

???? Co Vám Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
  • Bonusy bez stropu, 13. plat a rozmanité benefity
  • 5 týdnů dovolené a sick days

Benefity

  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Parkoviště