Prodavač/ka na čerpací stanici ⛽ - mzda až 37 000 Kč

Jméno/Firma
AD Petrol s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme AD Petrol s.r.o., provozovatel čerpací stanice v Praze Hostivaři od roku 2013. Naší prioritou je poskytovat kvalitní služby zákazníkům a přátelské pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici prodavače/prodavačky na čerpací stanici, který se přidá do našeho týmu a bude se podílet na zajištění hladkého chodu provozu.

Náplň práce:

  • prodej zboží na čerpací stanici ⛽
  • doplňování zboží ????
  • úklid čerpací stanice????
  • příprava občerstvení do bistra ????
  • příprava kávy ☕

Co od Vás očekáváme:

  • příjemné vystupování
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • v případě cizinců znalost českého jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouva na dobu neurčitou - stabilní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí - přátelský kolektiv a moderní zázemí
  • důkladné zaučení - zaškolení na všechny pracovní úkony
  • sleva na pohonné hmoty - ušetříte při tankování
  • práce na směny - denní/noční, krátký/dlouhý týden

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Na váš životopis odpovíme do 3 dnů od jeho obdržení. Těšíme se na spolupráci!