Supervisor/Supervisorka

Jméno/Firma
M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
Pracoviště
Řepov 174, Řepov
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

M. Preymesser logistika, spol. s r.o. je společnost s více než 20letou tradicí na českém trhu. Poskytujeme komplexní logistické služby pro přední společnosti v automobilovém průmyslu. Naše síla spočívá v efektivitě, kvalitě a spolehlivosti – a nyní hledáme nového člena týmu!

Náplň práce:

  • Koordinace týmu v moderním skladu
  • Řízení dodávek k zákazníkům a jejich kontrola
  • Optimalizace skladových procesů a návrhy na zlepšení
  • Inventarizace zásob a kontrola dodávek
  • Odpovědnost za dodržování pracovních postupů, kvality, termínů a BOZP
  • Zajištění chodu skladu a správné evidence materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou, technický směr výhodou
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni není podmínkou
  • Znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Praxe v oboru a zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • Zodpovědnost, organizační schopnosti a týmový přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční prémie za skvělý výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené na odpočinek
  • Pružnou pracovní dobu
  • Parkování v areálu firmy
  • Možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Máte chuť pracovat ve stabilní společnosti a posunout svou kariéru dál? Zašlete nám svůj životopis, těšíme se na spolupráci!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště