Technik datového centra Praha

Jméno/Firma
SITEL, spol. s r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost SITEL, spol. s r.o. nabízí možnost umístění serverů do prostor mezinárodně uznávaného datacentra CE Colo, umístěného na adrese Praha 10, ul. Nad elektrárnou 1428/47 splňujícího nejnáročnější standardy pro umístění telekomunikačních technologií. V moderním datacentru CE-Colo se nachází zakončení transportních tras mnoha tranzitních operátorů poskytujících své služby na území České republiky. Vedle široké nabídky dodavatelů IP konektivity jsou hlavními výhodami neutralita, stabilita a vysoká bezpečnost datacentra. Bez ohledu na počet Vámi instalovaných zařízení můžete i Vy užívat výhod jednoho z vedoucích datacenter a propojovacích uzlů ve střední Evropě.

Náplň práce:

  • Instalační a servisní práce na telekomunikačních technologiích a technologiích datového centra
  • Řízení a koordinace prací dodavatelů v rámci havarijních oprav a servisních zásahů
  • Reakce na události v dohledových systémech

Co od Vás očekáváme:

  • Odborné elektrotechnické vzdělání (certifikace dle nařízení vlády 194/2022, dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
  • Znalost AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem)
  • Znalost problematiky IT, IP a přenosových technologií výhodou
  • Znalost problematiky datových center výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu podmínkou (krátký a dlouhý týden)
  • Schopnost a do budoucna samostatnost při řešení servisních zásahů
  • Komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání ve společnosti rodinného typu
  • Prémie dle výkonu
  • Vysoce odborná práce s možností karierního růstu
  • Možnost firemního vzdělání
  • Platové ohodnocení s významnou predikovatelnou pohyblivou složkou
  • Zaměstnanecké benefity ( příspěvek na životní nebo důchodové pojištění,  stravné na pracovišti/stravenkový paušál, MultiSportka,mobilní telefon, podpora vzdělávání a osobního růstu, služební telefon i pro soukromé volání, slevu na pojištění a další individuální firemní benefity spojené s touto pracovní pozicí)

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště