Jednoduchá manuální práce • 135 - 155Kč • zálohy na mzdu

Jméno/Firma
LEPŠÍ PRÁCE support s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

O nás

Jednoduchá manuální práce pro ženy i muže, balení CD a DVD bez nočních směn a zajištěnou svozovou dopravou z Plzně zdarma.

Pracuje se v čistém prostředí s možností svého oblečení i bot.

Náplň práce:

  • ruční kompletace CD a DVD a kompletace propisek
  • dvousměnný provoz R/O
  • čisté, bezhlučné prostředí
  • práce ve stoje
  • pracoviště ve Štěnovicích, okr. Plzeň-jih, směr Olympie

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • zvládání základních matematických úkonů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 135 Kč/hod.
  • 0 - 20 Kč/hod. bonus
  • zálohy na mzdu v hotovosti každý týden
  • závodní stravování
  • možnost ubytování v Plzni

Benefity

  • Zálohy ze mzdy
  • Závodní stravování