Uklízečka/Pokojská - Praha 4 (24.500 - 38.500 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Chcete pracovat v příjemném prostředí a stát se součástí týmu ve společnosti JAPEX? Připojte se k nám na HPP a pomozte nám udržovat čistotu na VŠ kolejích a hotelu v Praze 4.

Zašlete nám svůj životopis a reagujte tak na pozici:

UKLÍZEČKA/POKOJSKÁ - PRAHA 4 (24.500 - 38.500 KČ)

Náplň práce:

* Pravidelný úklid studentských kolejí a ubytovacích hotelových kapacit
* Utírání prachu, vysypávání košů, vysávání, vytírání společných prostor a kanceláří
* Umývání sociálních zařízení, úklid hotelových pokojů a povlékání lůžkovin

Co od Vás očekáváme:

* Zkušenosti s úklidem
* Spolehlivost a pečlivost
* Ochotu pracovat i o víkendech

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zázemí stabilní společnosti
* Včasnou výplatu na účtu
* Spolupráci na HPP
* Pravidelnou pracovní dobu: 7:00 - 15:30 hod.
* Občasné víkendové směny (3-4 hodiny)
* Možnost nástupu IHNED

* Místo pracoviště: Studentské koleje a hotel v Praze 4 - Kunraticích

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí