Hledáme Řidiče VZV s vášní pro dobrodružství!

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Šenov u Nového Jičína
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme nové kolegy do menší firmy zabývající se automotive výrobou v Šenově u Nového Jičína.

Nástup přímo do kmene společnosti.

Popis pozice:

  • Adrenalinová jízda: Obsluha vysokozdvižného vozíku (VZV) – budete králem našeho skladu!
  • Logistický mistr: Nakládka a vykládka kamionů, manipulace s materiálem, práce se čtečkou
  • Bezpečnostní guru: Dodržování bezpečnostních předpisů – bezpečnost je naší prioritou!

Profil kandidáta:

  • Řidičák na VZV: Platný průkaz na vysokozdvižný vozík – bez toho to nepůjde.
  • Zkušenosti: Praxe s obsluhou VZV je výhodou – ale pokud jste talentovaný nováček, rádi vás zaučíme!
  • Spolehlivost a pečlivost: Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev a umí se postavit k práci čelem.
  • Flexibilita: Ochota pracovat ve směnném provozu – noční směny jsou jen pro opravdové hrdiny!

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání: Práce na hlavní pracovní poměr s nástupem přímo do kmene
  • Skvělé ohodnocení: Odpovídající finanční odměna – vaše schopnosti budou náležitě oceněny.
  • Benefity: Stravenky, docházkový bonus, dovolená navíc a další.
  • Přátelský kolektiv: Pracujte v týmu, kde si lidé pomáhají – žádné sólové mise.

Pokud vás naše nabídka zaujala, tak už na nic nečekejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování