Operátor/ka výroby s ubytováním

Jméno/Firma
APRM s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

Práce s plastovými nebo karbonovými díly (Broušení, lisování, pokládka, navěšování, atd). Nejedná se o linkovou výrobu. Dvou až třísměnný provoz vhodný pro muže i ženy. Kompletní zaučení na dané pozici

Mzda: 130 - 140 Kč/hod. čistého + 4.500 Kč osobní ohodnocení.

Docházkový bonus každý měsíc.

Náborový příspěvek 10 000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Náborový příspěvek 10 000 Kč.

Dále nabízíme: stabilní a dlouhodobé zaměstnání, nadstandardní finanční ohodnocení, zajištění ubytování nebo příspěvek na ubytování, doprava z Mladé Boleslavi, a další zaměstnanecké benefity.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování