Operátor/ka výroby automotiv, mzda až 30.000 Kč/měs, Hrušky.

Jméno/Firma
Amikov job, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Poskytujeme komplexní personální služby. Našim cílem je pomoci firmám při hledání nových zaměstnanců a úspěšně zabezpečit jejich další požadavky. Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. Lidem hledající práci nabízíme zprostředkování stálé práce i brigády.

Náplň práce:

  • práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
  • kompletace dílů
  • práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce ve stabilní společnosti na HPP
  • Výhodné platové podmínky od 25168 Kč/měs. + 25 % příplatek za přesčas,  + 25 % příplatek za víkend + 10 % příplatek za práci v noci.
  • Měsíční prémie 13,5 % ze základní měsíční mzdy.
  • Ubytování zabezpečené (zamestnanec si hradí 1.500 Kč/měs.) – Zabezpečená doprava Břeclav, Hodonín.
  • Místo výkonu práce Hrušky
  • Nástup možný IHNED