Seřizovač

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Opava
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáte uplatnění na pozici seřizovače strojů ve výrobní společnosti?

Neváhejte a zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi o pozici a firmě pobavím více.

Popis pozice:

  • Obsluha strojů ve výrobě - jedná se nastavování, seřizování a běžná menší údržba strojů, které budete mít na starost
  • Kontrola kvality - kontrola materiálu a hotových výrobků
  • Průběžná kontrola výroby a v případě nesrovnalostí nebo problémů řešení s ostatními specialisty
  • Třísměnný nebo nepřetržitý provoz

Profil kandidáta:

  • Hledáme kandidáta technicky zaměřeného
  • Měl byste mít zkušenosti se seřizováním strojů
  • Měl byste být manuálně zručný a pracovitý
  • Ochotný pracovat na směny

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní české firmě
  • Dostanete náborový příspěvek
  • Měsíční, čtvrtletní a Vánoční bonusy
  • Firemní Cafeterie –můžete čerpat jako příspěvek na dovolenou, kulturu (kino, divadlo, koncerty), sport, relax, masáže, vzdělávací kurzy apod.
  • užijete si 26 dnů dovolené + 1 den navíc, pokud budete vypomáhat jako dobrovolníci v neziskové organizaci (od roku 2026 až 30 dnů)
  • Firemní kantýna
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Můžete využít výhodnější telefonní tarif nebo bankovní účet
  • Odměna za doporučeného zaměstnance
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie