Vedoucí týmu elektroniků

Jméno/Firma
RONAL CR s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Rozjeďte svou kariéru s RONAL GROUP! RONAL GROUP – vůdčí společnost na trhu kol z lehkých slitin. Když se jedná o kola z lehkých slitin, nikdo nás nemůže jen tak minout - jakožto vůdčí společnost na trhu a partner všech renomovaných automobilových značek vytváříme díky našim inovacím nová měřítka a spojujeme špičkové technologie a kreativní design s nejvyšší kvalitou. Coby firma podnikající po celém světě umíme stanovovat nové standardy i v mezinárodním rozsahu. Na našich pracovištích v deseti zemích není týmová práce pouhým slovem, ale skutečně realizovanou firemní kulturou.

Náplň práce:

  • • Správa strojů a zařízení průmyslové automatizace ve výrobním závodě
    • Správa a optimalizace řídících systémů
    • Diagnostika a odstraňování závad
    • Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních zařízení
    • Organizace práce týmu elektroniků
    • Organizace a dohled nad externími dodavateli
    • Komunikace s ostatními odděleními
    • Rozvoj infrastruktury, automatizace výrobních procesů

Co od Vás očekáváme:

  • • SŠ/VŠ vzdělání elektro (NV 194/2022 Sb. podmínkou)
    • Znalosti elektrotechniky, spínací a regulační techniky
    • Zkušenosti s průmyslovou automatizací
    • Znalosti programovacích řídících systémů SIEMENS S5/S7
    • Znalosti průmyslových komunikací (PROFINET, PROFIBUS, AS-i)
    • Zkušenosti s komponenty SIEMENS, KUKA, FANUC, SEW, FESTO
    • Dobré komunikační a organizační schopnosti
    • Schopnost analyzovat a řešit problémy
    • Flexibilita
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou
    • AJ na komunikativní úrovni (NJ vítána)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • • Jistotu a stabilitu mezinárodní firmy, která působí na trhu přes 50 let a je leaderem ve svém oboru
    • Následná profesní školení
    • 5 týdnů dovolené
    • 13. mzda
    • Další zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění