Hlavní účetní

Jméno/Firma
Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • účtárna

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i.  se sídlem v Praze 6, Heyrovského nám. 1888/2 přijme do pracovního poměru:

  • hlavní účetní/hlavního účetního

Náplň práce

  • koordinace a vedení účetního oddělení,

  • zodpovědnost za vedení účetnictví dle předpisů pro veřejné výzkumné instituce,

  • příprava podkladů pro plnění informační povinnosti vůči zřizovateli a státní správě,

  • spolupráce s auditorem a daňovým poradcem,

  • spolupráce s projektovým oddělením při řešení projektů z dotačních programů.

Uvítáme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru,

  • alespoň 5 let praxe na obdobné pozici,

  • komplexní znalost účetní a daňové problematiky,

  • zkušenost s vedením malého týmu,

  • dobrou znalost práce na PC (zejména MS Excel),

  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování a vlastní stravovací zařízení v budově

  • plný úvazek

  • 5 týdnů dovolené

  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění a další produkty spoření na stáří)

  • dětskou skupinu pro děti ve věku 2-5 let

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • dotované jazykové kurzy pořádané Akademií věd ČR

  • možnost využití školicího a rekreačního zařízení a další benefity

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Přihlášky s Vaším profesním životopisem zasílejte na e-mail: pracovnimista2024, informace na tel. 296 809 385 - personální oddělení.