Administrativní pracovník/ce Prostějov

Jméno/Firma
IF FACILITY, a.s.
Pracoviště
Prostějov
Vytvořeno
10. 10. 2024

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni

na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Náplň práce:

  • Administrativní práce spojené s přijímacím řízením studentů.

  • Příprava a administrativní zpracování talentových zkoušek.

  • Zpracování výkazů o přijatých a nepřijatých žácích, studentech.

  • Zpracování cestovních příkazů.

  • Vedení agendy stravování žáků a zaměstnanců školy.

  • Denní správa e-mail pošty, vyřizování, třídění, předávávání do spisové služby.

  • Aktualizace Provozních řádů a vnitřních řádů školy, školní jídelny – výdejny, Organizačního řádu, Pracovního řádu aj. – dle změn legislativy a podmínek.

  • Vedení spisovny, vedení archivu školy.

Požadujeme:

  • Znalost školského zákona výhodou

  • Výborná znalost práce na PC - MS Office – WORD, EXCEL

  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně

  • Pečlivost a smysl pro detail

  • Organizační a komunikační schopnosti

  • Schopnost pracovat týmově

  • Příjemné vystupování, pozitivní vztah k dospívající mládeži

Nabízíme:

  • Nástup k 1.11.2024, případně dohodou

  • Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu

  • Práci na HPP, plný úvazek

  • Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

Místo výkonu práce: ART ECON – Střední škola s.r.o., Husovo nám. 2061/91, Prostějov

Mzda 24 300 Kč.  Po zapracování osobní ohodnocení, finanční benefity.

Svůj životopis zasílejte na: jednatel.prostejov@artecon.cz

Kontaktní osoba Barbora Michlová, tel.: +420 774 899 528